Přespolní běh  - oblastní a okresní kolo - září 2017

PŘESPOLNÍ  BĚH  s BK Tour

Postoloprty 27. 9. 2018

27. 9. 2017 se žáci 4. – 9. tříd naší školy již tradičně zúčastnili Oblastního kola v Přespolním běhu, který pořádala ZŠ Postoloprty.

Soutěž se konala v postoloprtské Bažantnici. A zúčastnilo se jí 8 škol lounské oblasti.

Naši školu reprezentovalo 6 družstev, vždy dívčí a chlapecké ve třech věkových kategoriích.

Nejúspěšnější bylo družstvo chlapců 6. – 7. tříd, které se umístilo na 2. místě a postupuje do okresního kola soutěže, které se koná ve čtvrtek 5. 10. v Krásném Dvoře.

Jan Šíma – 4. místo

Soutěž byla tradičně velmi dobře organizačně zajištěná. Pro zúčastněné žáky je přínosné a motivační potkat se se sportovci z ostatních škol, poměřit své běžecké schopnosti.

Fotogalerie:

V Lounech 29. 9. 2017                                                                   Blanka Beckertová

Hodnocení akce

Přespolní běh – okresní kolo: Zámecký park Krásný Dvůr

5. 10. 2017

5. 10. 2017 se vybraní chlapci z 6.třídy a 7.třídy zúčastnili okresního kola v přespolním běhu v Zámeckém parku Krásný Dvůr. Chlapci se umístili na 6. místě.

Závody byly organizačně zvládnuty i přes nepřízeň počasí. Vzhledem k nízké teplotě a chladnému větru organizátoři zajistili teplý čas.

I přes nepřízeň počasí všichni chlapci doběhli na dobrých pozicích, nejlépe se umístil Herink Tomáš, který doběhl na 1. místě.

9. 10. 2016                                                                                    Šefčíková Stanislava