Vyhodnocení oblastního kola ve florbalu 2011

OBLASTNÍ KOLO  FLORBAL - ORION FLORBAL CUP 2011/2012CHLAPCI III

ZÁJMOVÝ ÚTVAR ŠKOLNÍHO KLUBU 6. a 7. třídy

V pondělí 5 prosince 2011 jsme se zúčastnili jako každý rok turnajů ve florbale škol z Loun a jeho okolí, které organizovala ZŠ v Postoloprtech Celkem se dostavilo osm týmů, jež si přišly poměřit své síly.

Skupina A                                 Skupina B

ZŠ Přemyslovců,LN                ZŠ Postoloprty

ZŠ GHV Louny                         ZŠ 28.Října,LN

ZŠ P. Holého,LN                      ZŠ J.A.K. Komenského, LN

ZŠ Černčice                             ZŠ Školní ,LN

Hrálo se ve dvou základních skupinách ( A,B) systémem každý s každým.Doba utkání byla 10 minut hrubého času , finále a 3. místo  15 minut . Vzhledem k velikosti a možnosti  tělocvičny se hrálo 4+1.

Hráli jsme pět zápasů, , při kterých jsme dvakrát prohráli a třikrát vyhráli. Protože jsme ve skupině (B) skončili na druhém místě, hráli jsme  vzájemné utkání se ZŠ P. Holého (skupina A) o 2 místo  Tento zápas jsme  bohužel prohráli .Ale nevzdali jsme se a  bojovali o 3. místo se ZŠ 28. října.

Toto místo jsme si uhájili při skóre 3:2 a tím se chopili bronzové ceny s postupem do krajského kola., které se bude konat 15.12.2011 ve sportovní hale v Lounech

Všichni chlapci hráli famosně a nevzdávali hru, hráli s plným nasazením. A třetí příčku si rozhodně zasloužili.Síly  všech týmů byly dosti vyrovnané a tak utkání byla napínavá.