Coca-cola Cup - fotbal 2012

Coca-Cola Školský pohár 2012

12.4.2012 fotbalové hřiště Lenešice

Za deštivého počasí jsme se zúčastnili Coca-cola Školského poháru, který pořádala ZŠ Lenešice. Do turnaje se přihlásily celkem čtyři základní školy : ZŠ Lenešice, ZŠ Přemyslovců, ZŠ Prokopa Holého a naše ZŠ Školní.

Hrálo se systémem každý s každým a o konečné pořadí rozhodovaly získané body.

K prvnímu utkání jsme nastoupili proti ZŠ Prokopa Holého. Hrál se vcelku pohledný fotbal s šancemi na obou stranách. Podařilo se nám využít brejkové situace a ujali jsme se vedení 1:0. Soupeř se snažil o vyrovnání, vrhl veškeré sily do útoku ale nepodařilo se mu ani jednou rozvlnit sít za naším brankářem. Vstup do turnaje nám tedy vyšel velice dobře a připsali jsme si cenou výhru nad ZŠ Prokopa Holého.

V druhém utkání jsme změřili síly s favoritem turnaje ZŠ Přemyslovců. V prvním poločase se nám dařilo odolávat tlaku soupeře a dostali jsme se také k několika brejkům,  které se nám bohužel nepodařilo zdárně zakončit. V úvodu druhého poločasu jsme inkasovali branku po standardní situaci, když jsme neuhlídali hlavičkujícího protihráče 0:1. Po této inkasované brance jsme vrhli veškeré síly do útoku, hru jme více otevřeli a snažili se o vyrovnání, soupeř toho bohužel několikrát využil. Konečné skóre tohoto utkání znělo 5:0 v náš neprospěch.

K třetímu a poslednímu utkání jsme nastoupili proti ZŠ Lenešice. Od úvodu utkání bylo jasné, kdo bude určovat tempo hry. Podařilo se nám velice brzo skórovat a utkání jme měli pod kontrolou. Zásluhou třígólového přídělu Jiří Pokorného, jsme nakonec porazili ZŠ Lenešice vysoko 8:0.

Při konečném součtu jsme obsadili pěkné druhé. Všichni hráči zaslouží velkou pochvalu za předvedené výkony a za vypořádání se s nepřízní počasí.

Sestava : Michael Parkman, Václav Cholt, Jiří Pokorný, Patrik Perský, Lukáš Pokorný, Vítězslav Beneš, Martin Knobloch, Pavel Jenček, Vlastimil Průcha, Pavel Štiller, Marcel Bolefo, Ondřej Lacina, Tomáš Příhoda